| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V40 |
| Type | |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 133.857 km |
| Kenteken | SX-898-T |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.343 kg |
| Max. trekgewicht | 1.500 kg |
| Nieuwprijs | € 34.039,- |
| Verkoopprijs | € 14.400,- |
| BTW/Marge | Marge |
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V40 |
| Type | |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 133.857 km |
|---|---|
| Kenteken | SX-898-T |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.343 kg |
| Max. trekgewicht | 1.500 kg |
| Nieuwprijs | € 34.039,- |
| Verkoopprijs | € 14.400,- |
| BTW/Marge | Marge |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Aluminium interieur afwerking
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Armsteun voor
Audio installatie
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Boordcomputer
Bots herkenning systeem
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Dakspoiler
electronic climate control
Elektrische ramen voor en achter
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Hill hold functie
hoofdsteunen anti-whiplash
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
Lederen/stof bekleding
LED koplampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map + hard disk
Parkeer assistent
Parkeer pakket
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Regensensor
Side Impact Protection System
Spraakbediening
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur en versnellingspook (kunst)leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Trekhaak
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoelen verwarmd