| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | T-Roc |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Celestial Blue |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 75.950 km |
| Kenteken | H-231-XR |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.250 kg |
| Max. trekgewicht | 1.500 kg |
| Nieuwprijs | € 42.639,- |
| Verkoopprijs | € 25.500,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | T-Roc |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Celestial Blue |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 75.950 km |
|---|---|
| Kenteken | H-231-XR |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.250 kg |
| Max. trekgewicht | 1.500 kg |
| Nieuwprijs | € 42.639,- |
| Verkoopprijs | € 25.500,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Armsteun achter
Armsteun voor
Audioinstallatie met cd-speler
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels met verlichting
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Chroom afwerking boven de ramen
Cruise control adaptief
Dab
Dakrails
Dimlichten automatisch
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrische ramen voor en achter
Elektrisch glazen panorama-dak
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Grootlichtassistent
Hill hold functie
hoofdsteunen anti-whiplash
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
Lederen versnellingspook
LED koplampen
Lichtmetalen velgen 18"
Metaalkleur
mistlampen voor adaptief
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Parkeer assistent
Parkeersensor voor en achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Privacy Glas
R-Line Exterieur
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
schakelpaddles
smartphone integratie
Sportonderstel
Sportstoelen
Spraakbediening
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Vervolgbotsing preventie
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoelen verwarmd
Warmtewerende voorruit
Winter-pakket
Zwarte hemelbekleding