| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 5008 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Blanc Nacré |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 81.362 km |
| Kenteken | KFV-06-X |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.405 kg |
| Max. trekgewicht | 1.100 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 23.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 5008 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Blanc Nacré |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 81.362 km |
|---|---|
| Kenteken | KFV-06-X |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.405 kg |
| Max. trekgewicht | 1.100 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 23.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
2 stoelen op derde rij
7 persoons
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterstoelen uitneembaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
andere dakkleur
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie premium
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels met verlichting
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Chroom delen exterieur
Connected services
Dakrails
Dimlichten automatisch
Dodehoek detector
Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Focal Sound
full-LED koplampen
Grootlichtassistent
Hill hold functie
Keyless entry
Keyless start
kunstlederen/stof bekleding
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
LED mistlampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 18"
Metaalkleur
microvezel interieurdelen
MP3-speler
Multimedia-voorbereiding
Pack City
Parkeer assistent
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Privacy Glas
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Rondomzicht camera
Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Sportstuur
Spraakbediening
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoelen verwarmd
Zonnescherm zijruiten
Zwarte hemelbekleding