| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Pure White |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 162.730 km |
| Kenteken | K-155-LP |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 2.024 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Nieuwprijs | € 55.806,- |
| Verkoopprijs | € 15.900,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Pure White |
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 162.730 km |
|---|---|
| Kenteken | K-155-LP |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
| Gewicht(leeg) | 2.024 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Nieuwprijs | € 55.806,- |
| Verkoopprijs | € 15.900,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Adaptief demping systeem
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
Airco separaat achter
andere dakkleur
Anti Blokkeer Systeem
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Autonomous Emergency Braking
Bagage-scheidingsnet
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale airbag voor
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Cruise control adaptief met stop&go
Dab
Dakrails
Dodehoek detector
Draadloze telefoonlader
Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Elektrische ramen voor en achter
Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
File assistent
Geluidsisolerend glas
Grootlichtassistent
Head-up display
Hill hold functie
interieurklimaat vooraf instelbaar
Keyless entry
Keyless start
kunstlederen/stof bekleding
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 21"
Matrix led koplampen
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
multimedia scherm middel
Navigatiesysteem
Navigatiesysteem full map
Oplaadmogelijkheid
Panoramadak
Parkeersensor voor en achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Rondomzicht camera
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Spraakbediening
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
stuur verwarmd
Variabele stuuroverbrenging
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Verwarmde voorruit
Voorstoel(en) met massagefunctie
Voorstoelen verwarmd
Warmtepomp
Warmtewerende voorruit