| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 3008 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kleur | Chrystal Emerald |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 132.464 km |
| Kenteken | KFV-93-V |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.295 kg |
| Max. trekgewicht | 1.150 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 12.400,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 3008 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kleur | Chrystal Emerald |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 132.464 km |
|---|---|
| Kenteken | KFV-93-V |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.295 kg |
| Max. trekgewicht | 1.150 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 12.400,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels met verlichting
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Dab
Dimlichten automatisch
electronic climate control
Elektrische ramen voor en achter
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
Head-up display
Hill hold functie
Keyless start
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Lichtmetalen velgen 17"
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Volledig digitaal instrumentenpaneel