| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.3 |
| Type | |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Mangan Grey |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 51.657 km |
| Kenteken | R-047-HG |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.712 kg |
| Max. trekgewicht | 0 kg |
| Nieuwprijs | € 38.275,- |
| Verkoopprijs | € 20.400,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.3 |
| Type | |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Mangan Grey |
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 51.657 km |
|---|---|
| Kenteken | R-047-HG |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.712 kg |
| Max. trekgewicht | 0 kg |
| Nieuwprijs | € 38.275,- |
| Verkoopprijs | € 20.400,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
andere dakkleur
Anti Blokkeer Systeem
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun voor
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale airbag voor
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Cruise control adaptief
Dab
Draadloze telefoonlader
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektrische ramen voor en achter
Elektronisch Stabiliteits Programma
Geluid- en warmtewerend glas
geluidsimulator
Geluidsisolerend glas
Hill hold functie
interieurklimaat vooraf instelbaar
Keyless start
kleur grijs
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Multimedia-voorbereiding
multimedia scherm standaard
Navigatiesysteem full map
Oplaadmogelijkheid
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensor voor en achter
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
sfeerverlichting
Spraakbediening
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Warmtewerende voorruit