| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A1 |
| Type | Sportback |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kleur | Nanogrijs |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Km. stand | 82.700 km |
| Kenteken | J-360-JN |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.035 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Nieuwprijs | € 25.824,- |
| Verkoopprijs | € 12.400,- |
| BTW/Marge | Marge |
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A1 |
| Type | Sportback |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kleur | Nanogrijs |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Km. stand | 82.700 km |
|---|---|
| Kenteken | J-360-JN |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.035 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Nieuwprijs | € 25.824,- |
| Verkoopprijs | € 12.400,- |
| BTW/Marge | Marge |
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Bandenspanningscontrolesysteem
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Elektrische ramen voor
Elektronisch Sper Differentieel
Elektronisch Stabiliteits Programma
Lichtmetalen velgen 15"
Metaalkleur
Radio-cd/mp3 speler
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk