| Merk | MINI |
|---|---|
| Model | Countryman |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | White Silver |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 103.661 km |
| Kenteken | KJD-84-B |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.690 kg |
| Max. trekgewicht | 0 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 21.900,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | MINI |
|---|---|
| Model | Countryman |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | White Silver |
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 103.661 km |
|---|---|
| Kenteken | KJD-84-B |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.690 kg |
| Max. trekgewicht | 0 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 21.900,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airco
airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem
Armsteun voor
Audio installatie
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Bluetooth
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Cruise control
Dab
Dakrails
Dakspoiler
Dimlichten automatisch
Elektrische ramen voor en achter
Elektrisch glazen panorama-dak
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
Hill hold functie
Keyless entry
Koplampen adaptief
LED achterlichten
Lederen/stof bekleding
Lederen bekleding
LED koplampen
LED mistlampen
Lichtmetalen velgen 17"
Lichtmetalen velgen 18"
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
Oplaadmogelijkheid
Parkeersensor voor en achter
Regensensor
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Sportstuur
stuur leder
stuur multifunctioneel
Vermoeidheids herkenning
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoelen verwarmd