| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A6 |
| Type | Avant |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Mythoszwart |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 99.902 km |
| Kenteken | S-753-PT |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht | 2.000 kg |
| Nieuwprijs | € 81.102,- |
| Verkoopprijs | € 33.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A6 |
| Type | Avant |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Mythoszwart |
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 99.902 km |
|---|---|
| Kenteken | S-753-PT |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Gewicht(leeg) | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht | 2.000 kg |
| Nieuwprijs | € 81.102,- |
| Verkoopprijs | € 33.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Aluminium delen exterieur
Aluminium interieur afwerking
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie
Autonomous Emergency Braking
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Boordcomputer
Bots herkenning systeem
bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
Buitenspiegels elektr. met geheugen
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Cruise control
Dab
Dakrails
Dimlichten automatisch
electronic climate control
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
Elektrisch verstelbare passagiersstoel
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
hemelbekleding donker
Keyless start
Kleur zwart
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
Lederen/stof bekleding
Lederen versnellingspook
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
Matrix led koplampen
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Oplaadmogelijkheid
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Regensensor
Rijstrooksensor
schakelpaddles
S Line exterieur
smartphone integratie
Sportonderstel
Sportstoelen
Sportstuur
Stuurbekrachtiging
stuur leder
stuur multifunctioneel
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoelen verwarmd
Warmtewerend glas
Zwarte hemelbekleding