| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | Q4 Sportback e-tron |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Mythoszwart |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 84.300 km |
| Kenteken | P-518-DK |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Nieuwprijs | € 57.500,- |
| Verkoopprijs | € 30.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | Q4 Sportback e-tron |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Mythoszwart |
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 84.300 km |
|---|---|
| Kenteken | P-518-DK |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Nieuwprijs | € 57.500,- |
| Verkoopprijs | € 30.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
Aluminium interieur afwerking
Android auto
Anti Blokkeer Systeem
Apple carplay
Audio installatie
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Connected services
Cruise control
Dab
Dimlichten automatisch en regensensor
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektronisch Stabiliteits Programma
interieurklimaat vooraf instelbaar
koplampreiniging
LED achterlichten
Lichtmetalen velgen 20"
Matrix led koplampen
Metaalkleur
Navigatiesysteem full map
Oplaadmogelijkheid
Parkeersensor achter
Rijstrooksensor
Sportstoelen
stuur leder en multifunctioneel
Verkeersbord detectie
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoelen verwarmd
Zwarte hemelbekleding