| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | e-2008 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Orange Fusion |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 97.804 km |
| Kenteken | P-470-RB |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.523 kg |
| Max. trekgewicht | 0 kg |
| Nieuwprijs | € 43.949,- |
| Verkoopprijs | € 13.700,- |
| BTW/Marge | Marge |
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | e-2008 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Orange Fusion |
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 97.804 km |
|---|---|
| Kenteken | P-470-RB |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.523 kg |
| Max. trekgewicht | 0 kg |
| Nieuwprijs | € 43.949,- |
| Verkoopprijs | € 13.700,- |
| BTW/Marge | Marge |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem
Apple Carplay/Android Auto
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Dab
Dakrails
Dimlichten automatisch
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Grootlichtassistent
Hill hold functie
Keyless start
kunstlederen/stof bekleding
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
LED mistlampen
Lichtmetalen velgen 17"
mistlampen voor adaptief
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Oplaadmogelijkheid
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Privacy Glas
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Sportstoelen
Sportstuur
Spraakbediening
stuur leder
stuur multifunctioneel
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Zwarte hemelbekleding