| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 5008 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Gris Artense |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 78.462 km |
| Kenteken | KGD-73-L |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.405 kg |
| Max. trekgewicht | 950 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 18.500,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 5008 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Gris Artense |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 78.462 km |
|---|---|
| Kenteken | KGD-73-L |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.405 kg |
| Max. trekgewicht | 950 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 18.500,- |
| BTW/Marge | BTW |
2 stoelen op derde rij
7 persoons
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterstoelen uitneembaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels met verlichting
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Chroom delen exterieur
Connected services
Cruise control
Dakrails
Dimlichten automatisch
Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Hill hold functie
Keyless-pakket
Keyless entry
Keyless start
kunstlederen/stof bekleding
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 19"
Metaalkleur
mistlampen voor
MP3-speler
Multimedia-voorbereiding
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Privacy Glas
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor
Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Zonnescherm zijruiten