| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Glacier White |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 95.943 km |
| Kenteken | N-647-PK |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.865 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Nieuwprijs | € 43.205,- |
| Verkoopprijs | € 18.900,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Glacier White |
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 95.943 km |
|---|---|
| Kenteken | N-647-PK |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.865 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Nieuwprijs | € 43.205,- |
| Verkoopprijs | € 18.900,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
andere dakkleur
Anti Blokkeer Systeem
Apple Carplay/Android Auto
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale airbag voor
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Cruise control adaptief met stop&go
Dab
Dakrails
Draadloze telefoonlader
Elektrische ramen voor en achter
Elektronisch Stabiliteits Programma
geluidsimulator
Hill hold functie
hoofdsteunen anti-whiplash
interieurklimaat vooraf instelbaar
Keyless start
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Lichtmetalen velgen 18"
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
multimedia scherm standaard
Navigatiesysteem
Oplaadmogelijkheid
Parkeersensor voor en achter
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Spraakbediening
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
stuur verwarmd
Style-pakket
unikleur/pastel
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Verwarmde voorruit
Voorstoelen verwarmd
Warmtewerende voorruit