| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Niro |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kleur | Interstellar Grey |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 51.185 km |
| Kenteken | GHG-56-F |
| Cilinderinhoud | 1.580 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.374 kg |
| Max. trekgewicht | 1.010 kg |
| Nieuwprijs | € 34.375,- |
| Verkoopprijs | € 26.750,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Niro |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kleur | Interstellar Grey |
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 51.185 km |
|---|---|
| Kenteken | GHG-56-F |
| Cilinderinhoud | 1.580 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.374 kg |
| Max. trekgewicht | 1.010 kg |
| Nieuwprijs | € 34.375,- |
| Verkoopprijs | € 26.750,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Afdekhoes
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
automatische snelheidsbegrenzing ISA
Autonomous Emergency Braking
Bagagedek
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
centrale airbag voor
Connected services
Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
Dab
Dimlichten automatisch
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronisch Stabiliteits Programma
File assistent
Grootlichtassistent
Hill hold functie
Keyless entry
Keyless start
Kruisend verkeer detectie
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen velgen 16"
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
multimedia scherm standaard
Navigatiesysteem full map
Parkeersensor achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio
Rijstrooksensor met correctie
sfeerverlichting
Spraakbediening
Start/stop systeem
Stoffen bekleding
stuur kunstleder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Vermoeidheids herkenning
Vervolgbotsing preventie
zwarte glans (piano)lak interieur afwerking