| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Type | |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Denim Blue |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 28.454 km |
| Kenteken | J-537-DZ |
| Cilinderinhoud | 1.969 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.603 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| Nieuwprijs | € 49.151,- |
| Verkoopprijs | € 31.400,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Type | |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Denim Blue |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 28.454 km |
|---|---|
| Kenteken | J-537-DZ |
| Cilinderinhoud | 1.969 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.603 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| Nieuwprijs | € 49.151,- |
| Verkoopprijs | € 31.400,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie
Audio installatie premium
Autonomous Emergency Braking
Bagage-scheidingsnet
Bandenspanningscontrolesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Boordcomputer
Bots herkenning systeem
bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Comfortstoel(en)
Cruise control
Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
Dakrails
Dimlichten automatisch
dodehoekdetectie met correctie
electronic climate control
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrische ramen voor en achter
Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
Grootlichtassistent
Harman Kardon audio
Hill hold functie
hoofdsteunen anti-whiplash
Keyless start
Kruisend verkeer detectie
Lederen bekleding
Lederen versnellingspook
LED koplampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 18"
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map + hard disk
Park Assist Pack
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
R-Design exterieur
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Roll Stability Control
Sportonderstel
sportstuur leder
Spraakbediening
Start/stop systeem
stuur leder
stuur multifunctioneel
Trekhaak uitklapbaar
uitwijk assistent
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoelen verwarmd