| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A7 |
| Type | Sportback |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kleur | Maneschijnblauw |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 135.196 km |
| Kenteken | PD-830-X |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.605 kg |
| Max. trekgewicht | 1.700 kg |
| Nieuwprijs | € 71.929,- |
| Verkoopprijs | € 24.700,- |
| BTW/Marge | Marge |
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A7 |
| Type | Sportback |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kleur | Maneschijnblauw |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 135.196 km |
|---|---|
| Kenteken | PD-830-X |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.605 kg |
| Max. trekgewicht | 1.700 kg |
| Nieuwprijs | € 71.929,- |
| Verkoopprijs | € 24.700,- |
| BTW/Marge | Marge |
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airco separaat achter
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie
Autonomous Emergency Braking
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Chroom afwerking rondom de ramen
Connected services
Dimlichten automatisch
electronic climate control
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrische ramen voor en achter
Elektronisch Sper Differentieel
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
LED koplampen
Lichtmetalen velgen 19"
Luxe lederen bekleding
Metaalkleur
Navigatiesysteem full map + hard disk
Parkeersensor voor en achter
Privacy Glas
Regensensor
schakelpaddles
S Line exterieur
Sportonderstel
Sportstoelen
sportstuur leder
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Voorstoelen verwarmd
Warmtewerend glas
Zwarte hemelbekleding