| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.5 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Moonstone Grey |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 117.172 km |
| Kenteken | P-611-XG |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 2.017 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Nieuwprijs | € 53.845,- |
| Verkoopprijs | € 24.500,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.5 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Moonstone Grey |
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 117.172 km |
|---|---|
| Kenteken | P-611-XG |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
| Gewicht(leeg) | 2.017 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| Nieuwprijs | € 53.845,- |
| Verkoopprijs | € 24.500,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
andere dakkleur
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun voor
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale airbag voor
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Cruise control adaptief
Dab
Draadloze telefoonlader
Elektrische ramen voor en achter
Elektronisch Stabiliteits Programma
geluidsimulator
Geluidsisolerend glas
interieurklimaat vooraf instelbaar
Keyless start
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Lichtmetalen velgen 19"
Luxe interieur afwerking
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Oplaadmogelijkheid
Parkeersensor voor en achter
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
sfeerverlichting
Spraakbediening
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur multifunctioneel
stuur verwarmd
unikleur/pastel
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoelen verwarmd
warmtepomp
Warmtewerend glas