| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Arkana |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Gris Casiopée |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 53.825 km |
| Kenteken | HJR-69-P |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.410 kg |
| Max. trekgewicht | 760 kg |
| Nieuwprijs | € 37.398,- |
| Verkoopprijs | € 18.400,- |
| BTW/Marge | Marge |
| Merk | Renault |
|---|---|
| Model | Arkana |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Gris Casiopée |
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 53.825 km |
|---|---|
| Kenteken | HJR-69-P |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.410 kg |
| Max. trekgewicht | 760 kg |
| Nieuwprijs | € 37.398,- |
| Verkoopprijs | € 18.400,- |
| BTW/Marge | Marge |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterspoiler
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Boordcomputer
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Connected services
Cruise control
Cruise control adaptief
Dab
Dimlichten automatisch
Dodehoek detector
electronic climate control
Elektrische ramen voor en achter
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
geluidsimulator
Grootlichtassistent
Hill hold functie
hoofdsteunen anti-whiplash
keyless entry/start
kunstlederen/stof bekleding
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Lichtmetalen velgen 18"
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
multimedia scherm middel
Navigatiesysteem
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
sfeerverlichting
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuur verstelbaar
Trekhaak
Uitparkeer waarschuwing
Verkeersbord detectie