| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A3 |
| Type | Sportback |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Manhattangrijs |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 36.364 km |
| Kenteken | N-371-PG |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.255 kg |
| Max. trekgewicht | 1.300 kg |
| Nieuwprijs | € 35.381,- |
| Verkoopprijs | € 23.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A3 |
| Type | Sportback |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Manhattangrijs |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 36.364 km |
|---|---|
| Kenteken | N-371-PG |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.255 kg |
| Max. trekgewicht | 1.300 kg |
| Nieuwprijs | € 35.381,- |
| Verkoopprijs | € 23.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Armsteun voor
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Brake Assist System
Buitenspiegels in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Cruise control
Dab
Dimlichten automatisch
Draadloze telefoonlader
electronic climate control
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Parkeersensor achter
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
schakelpaddles
Sportstoelen
Sportstuur
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging
stuur leder
stuur multifunctioneel
uitwijk assistent
Verkeersbord detectie
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Warmtewerend glas