| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Multivan |
| Type | |
| Carrosserie | Personenbus |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Mono Silver |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 90.453 km |
| Kenteken | R-973-GN |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 2.085 kg |
| Max. trekgewicht | 1.600 kg |
| Nieuwprijs | € 61.426,- |
| Verkoopprijs | € 43.750,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Multivan |
| Type | |
| Carrosserie | Personenbus |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Mono Silver |
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 90.453 km |
|---|---|
| Kenteken | R-973-GN |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Gewicht(leeg) | 2.085 kg |
| Max. trekgewicht | 1.600 kg |
| Nieuwprijs | € 61.426,- |
| Verkoopprijs | € 43.750,- |
| BTW/Marge | BTW |
7 persoons
Achterstoelen vijf
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
Airco separaat achter
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
automatische snelheidsbegrenzing ISA
Autonomous Emergency Braking
Bagage-scheidingsnet
Bagagedek
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Bots herkenning systeem
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale airbag voor
Connected services
Cruise control
Dab
Dimlichten automatisch
Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Elektrische ramen voor
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Grootlichtassistent
Keyless entry
Keyless start
Koplampen adaptief
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 18"
Matrix led koplampen
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
multimedia scherm standaard
Navigatie-pakket 1
Navigatiesysteem full map
Oplaadmogelijkheid
Panoramadak
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Rondomzicht camera
schakelpaddles
sfeerverlichting
Spraakbediening
stuur multifunctioneel
uitwijk assistent
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Vervolgbotsing preventie
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Warmtewerend glas
Zijschuifdeur links
Zijschuifdeur rechts