| Merk | Škoda |
|---|---|
| Model | Kamiq |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Graphite Grey |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 71.813 km |
| Kenteken | P-895-JF |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.162 kg |
| Max. trekgewicht | 1.200 kg |
| Nieuwprijs | € 29.465,- |
| Verkoopprijs | € 22.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Škoda |
|---|---|
| Model | Kamiq |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Graphite Grey |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 71.813 km |
|---|---|
| Kenteken | P-895-JF |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.162 kg |
| Max. trekgewicht | 1.200 kg |
| Nieuwprijs | € 29.465,- |
| Verkoopprijs | € 22.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun voor
Audio installatie
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Bluetooth
Boordcomputer
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Cruise control
Dab
Dakrails
Dimlichten automatisch
electronic climate control
Elektrische ramen voor
Elektronisch Sper Differentieel
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Half alcantara / stof bekleding
hemelbekleding donker
Hill hold functie
kunstlederen/stof bekleding
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
Lederen versnellingspook
LED koplampen
LED mistlampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 16"
Metaalkleur
microvezel/stof bekleding
Multimedia-voorbereiding
multimedia scherm middel
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Rijstrooksensor met correctie
schakelpaddles
Sportstoelen
Sportstuur
Stuurbekrachtiging
stuur leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Vermoeidheids herkenning
Vervolgbotsing preventie
Voorstoelen verwarmd