| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | Q2 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kleur | Mythos Zwart |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 70.308 km |
| Kenteken | XT-051-J |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.255 kg |
| Max. trekgewicht | 1.500 kg |
| Nieuwprijs | € 41.143,- |
| Verkoopprijs | € 18.900,- |
| BTW/Marge | Marge |
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | Q2 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kleur | Mythos Zwart |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 70.308 km |
|---|---|
| Kenteken | XT-051-J |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.255 kg |
| Max. trekgewicht | 1.500 kg |
| Nieuwprijs | € 41.143,- |
| Verkoopprijs | € 18.900,- |
| BTW/Marge | Marge |
airco automatisch
Alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Armsteun voor
Audio installatie premium
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Dab
Dimlichten automatisch en regensensor
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronisch Stabiliteits Programma
File assistent
Keyless entry
LED koplampen
Lichtmetalen velgen 17"
Metaalkleur
Navigatiesysteem full map
Parkeersensor achter
Privacy Glas
Sportstuur
sportstuur leder
Start/stop systeem
stuur leder en multifunctioneel
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Trekhaak afneembaar
Voorstoelen verwarmd
Warmtewerend glas