| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | NX |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kleur | Eminent White Pearl |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 83.995 km |
| Kenteken | GJH-78-J |
| Cilinderinhoud | 2.494 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.760 kg |
| Max. trekgewicht | 1.500 kg |
| Nieuwprijs | € 49.782,- |
| Verkoopprijs | € 21.900,- |
| BTW/Marge | Marge |
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | NX |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kleur | Eminent White Pearl |
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 83.995 km |
|---|---|
| Kenteken | GJH-78-J |
| Cilinderinhoud | 2.494 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.760 kg |
| Max. trekgewicht | 1.500 kg |
| Nieuwprijs | € 49.782,- |
| Verkoopprijs | € 21.900,- |
| BTW/Marge | Marge |
18 inch lichtmetalen velgen
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Armsteun achter
Audioinstallatie met cd-speler
Bluetooth
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Chroom delen exterieur
Cruise control
Dakrails
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrische ramen voor en achter
Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
Elektronisch Stabiliteits Programma
Hill hold functie
koplampreiniging
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
Lederen bekleding
LED koplampen
Luxe lederen bekleding
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem
Privacy Glas
Regensensor
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur en versnellingspook (kunst)leder
stuur multifunctioneel
Trekhaak
Voorstoelen verwarmd