| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Type | |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Sapphire Black |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 101.931 km |
| Kenteken | H-714-HS |
| Cilinderinhoud | 1.969 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.603 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| Nieuwprijs | € 47.130,- |
| Verkoopprijs | € 24.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Type | |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Sapphire Black |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 101.931 km |
|---|---|
| Kenteken | H-714-HS |
| Cilinderinhoud | 1.969 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.603 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| Nieuwprijs | € 47.130,- |
| Verkoopprijs | € 24.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Aluminium interieur afwerking
Anti Blokkeer Systeem
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie
Autonomous Emergency Braking
Bagage-scheidingsnet
Bandenspanningscontrolesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Boordcomputer
Bots herkenning systeem
bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Dab
Dakrails
Dimlichten automatisch
electronic climate control
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrische ramen voor en achter
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Grootlichtassistent
Hill hold functie
hoofdsteunen anti-whiplash
Keyless start
Kruisend verkeer detectie
kunstlederen/stof bekleding
Lederen versnellingspook
LED koplampen
LED mistlampen
Lichtmetalen velgen 18"
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map + hard disk
Parkeersensor achter
Privacy Glas
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Roll Stability Control
Spraakbediening
Start/stop systeem
stuur leder
stuur multifunctioneel
uitwijk assistent
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Volledig digitaal instrumentenpaneel