| Merk | Škoda |
|---|---|
| Model | Kodiaq |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Black Magic |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 128.192 km |
| Kenteken | K-529-PS |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.524 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| Nieuwprijs | € 48.097,- |
| Verkoopprijs | € 31.900,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Škoda |
|---|---|
| Model | Kodiaq |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Black Magic |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 128.192 km |
|---|---|
| Kenteken | K-529-PS |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.524 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| Nieuwprijs | € 48.097,- |
| Verkoopprijs | € 31.900,- |
| BTW/Marge | BTW |
2 stoelen op derde rij
7 persoons
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank verstelbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airco separaat achter
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie premium
Autonomous Emergency Braking
Bagagedek
Bandenspanningscontrolesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Bots herkenning systeem
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
Buitenspiegels elektr. met geheugen
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in andere kleur
Buitenspiegels met verlichting
Canton Soundsystem
Carbonafwerking interieur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Cruise control
Cruise control adaptief
Dab
Dakrails
Dakspoiler
Dimlichten automatisch
Draadloze telefoonlader
electronic climate control
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrische ramen voor en achter
Elektrisch glazen panorama-dak
Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
hoofdsteunen anti-whiplash
Keyless start
Koplampen adaptief
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
LED mistlampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 17"
Lichtmetalen velgen 19"
Metaalkleur
microvezel bekleding
mistlampen voor adaptief
Multimedia-voorbereiding
multimedia scherm standaard
Navigatiesysteem full map
Panoramadak
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Radio
Regensensor
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
schakelpaddles
Speciale kleur
Sportstoelen
Sportstuur
Spraakbediening
Start/stop systeem
stuur en versnellingspook (kunst)leder
stuur multifunctioneel
Trekhaak uitklapbaar
Variabele stuuroverbrenging
Vermoeidheids herkenning
Vervolgbotsing preventie
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Voorstoelen verwarmd