| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A5 |
| Type | Sportback |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Daytonagrijs |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 92.629 km |
| Kenteken | T-176-TH |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.485 kg |
| Max. trekgewicht | 1.500 kg |
| Nieuwprijs | € 58.905,- |
| Verkoopprijs | € 34.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A5 |
| Type | Sportback |
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Daytonagrijs |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 92.629 km |
|---|---|
| Kenteken | T-176-TH |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.485 kg |
| Max. trekgewicht | 1.500 kg |
| Nieuwprijs | € 58.905,- |
| Verkoopprijs | € 34.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
Cruise control
Dab
Draadloze telefoonlader
electronic climate control
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Grootlichtassistent
hemelbekleding donker
Koplampen adaptief
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED mistlampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
Matrix led koplampen
Metaalkleur
microvezel/stof bekleding
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensor voor en achter
Raamomlijsting hoogglans zwart
sfeerverlichting
S Line exterieur
smartphone integratie
Sportonderstel
Sportstoelen
Sportstuur
Spraakbediening
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging
stuur leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Trekhaak uitklapbaar
Verkeersbord detectie
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Warmtewerend glas
zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Zwarte hemelbekleding