| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Type | |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Ice White |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 115.462 km |
| Kenteken | K-127-JF |
| Cilinderinhoud | 1.969 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.661 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| Nieuwprijs | € 43.147,- |
| Verkoopprijs | € 21.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Type | |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Ice White |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 115.462 km |
|---|---|
| Kenteken | K-127-JF |
| Cilinderinhoud | 1.969 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.661 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| Nieuwprijs | € 43.147,- |
| Verkoopprijs | € 21.700,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Aluminium interieur afwerking
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie
Autonomous Emergency Braking
Bagage-scheidingsnet
Bagagedek
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Boordcomputer
Bots herkenning systeem
bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Chromen dakrails
Chroom afwerking rondom de ramen
Chroom delen exterieur
Connected services
Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
Dab
Dakrails
Dimlichten automatisch
dodehoekdetectie met correctie
electronic climate control
Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Grootlichtassistent
Hill hold functie
hoofdsteunen anti-whiplash
Keyless entry
Keyless start
Kleur wit
Kruisend verkeer detectie
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
Lederen versnellingspook
LED koplampen
LED mistlampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 17"
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map + hard disk
Parkeersensor achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Spraakbediening
Start/stop systeem
stuur leder
stuur multifunctioneel
Uitparkeer waarschuwing
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Volledig digitaal instrumentenpaneel