| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Mustang |
| Type | Mach-E |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Carbonized Gray |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 47.382 km |
| Kenteken | KGZ-99-F |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 2.079 kg |
| Max. trekgewicht | 750 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 29.400,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Mustang |
| Type | Mach-E |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Carbonized Gray |
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 47.382 km |
|---|---|
| Kenteken | KGZ-99-F |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
| Gewicht(leeg) | 2.079 kg |
| Max. trekgewicht | 750 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 29.400,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterspoiler
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
Aluminium interieur afwerking
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie
Audio installatie premium
automatische snelheidsbegrenzing ISA
Autonome parkeerfunctie
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bang & Olufsen Sound System (B&O)
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektr. met geheugen
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels met verlichting
Connected services
Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
Dab
Dimlichten automatisch
Dodehoek detector
Draadloze telefoonlader
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
Elektrisch verstelbare passagiersstoel
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
geluidsimulator
Geluidsisolerend glas
Grootlichtassistent
Keyless entry
Keyless start
Kunstlederen bekleding
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 19"
Metaalkleur
Multimedia-voorbereiding
multimedia scherm groot
Navigatiesysteem full map
Oplaadmogelijkheid
Panoramadak
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Rondomzicht Camera
Rondomzicht camera
Side-skirts
Spraakbediening
stuur verwarmd
Uitparkeer waarschuwing
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Verwarmde voorruit
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoelen verwarmd