| Merk | Jeep |
|---|---|
| Model | Renegade |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Graphite Grey |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 72.913 km |
| Kenteken | P-097-PX |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.745 kg |
| Max. trekgewicht | 1.150 kg |
| Nieuwprijs | € 39.768,- |
| Verkoopprijs | € 20.400,- |
| BTW/Marge | Marge |
| Merk | Jeep |
|---|---|
| Model | Renegade |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Graphite Grey |
| Brandstof | Hybride |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 72.913 km |
|---|---|
| Kenteken | P-097-PX |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.745 kg |
| Max. trekgewicht | 1.150 kg |
| Nieuwprijs | € 39.768,- |
| Verkoopprijs | € 20.400,- |
| BTW/Marge | Marge |
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Afdaal assistent
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Armsteun voor
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Connected services
Cruise control adaptief
Dab
Dakrails
Dimlichten automatisch
Dodehoek detector
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektrisch glazen panorama-dak
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Grootlichtassistent
Hill hold functie
Keyless entry
Keyless start
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 17"
Metaalkleur
mistlampen voor
Multimedia-voorbereiding
Oplaadmogelijkheid
Panoramadak
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging
stuur leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar