| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 3008 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Gris Artense |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 62.516 km |
| Kenteken | KJP-06-K |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 1.295 kg |
| Max. trekgewicht | 1.150 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 16.250,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | 3008 |
| Type | |
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Gris Artense |
| Brandstof | Benzine |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 62.516 km |
|---|---|
| Kenteken | KJP-06-K |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Gewicht(leeg) | 1.295 kg |
| Max. trekgewicht | 1.150 kg |
| Nieuwprijs | € 0,- |
| Verkoopprijs | € 16.250,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Chroom delen exterieur
Connected services
Cruise control
Dimlichten automatisch
electronic climate control
Elektrische ramen voor en achter
Elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Hill hold functie
Keyless start
LED dagrijverlichting
Lederen/stof bekleding
LED koplampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen
Metaalkleur
mistlampen voor
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Parkeer assistent
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur leder
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Volledig digitaal instrumentenpaneel