| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Taycan |
| Type | |
| Carrosserie | Sedan |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Krijt |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 95.679 km |
| Kenteken | L-519-BT |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
|---|---|
| Gewicht(leeg) | 2.195 kg |
| Max. trekgewicht | 0 kg |
| Nieuwprijs | € 153.354,- |
| Verkoopprijs | € 59.500,- |
| BTW/Marge | BTW |
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | Taycan |
| Type | |
| Carrosserie | Sedan |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Krijt |
| Brandstof | Elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Km. stand | 95.679 km |
|---|---|
| Kenteken | L-519-BT |
| Cilinderinhoud | 0 cc |
| Gewicht(leeg) | 2.195 kg |
| Max. trekgewicht | 0 kg |
| Nieuwprijs | € 153.354,- |
| Verkoopprijs | € 59.500,- |
| BTW/Marge | BTW |
Achterspoiler
Achteruitrijcamera
Adaptief demping systeem
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airco separaat achter
Alcantara Sportstuurwiel
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Apple Carplay/Android Auto
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie
Audio installatie high end
Audio installatie premium
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bluetooth
Bots herkenning systeem
bots waarschuwing systeem
Buitenspiegels elektr. met geheugen
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Burmester high-end Surround Sound System
Cruise control
Dab
electronic climate control
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektronisch Stabiliteits Programma
extra getint glas achter
Grootlichtassistent
Hill hold functie
Keyless start
LED dagrijverlichting
Lederen bekleding
Lederen interieurdelen
LED koplampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 20"
Luchtvering
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Oplaadmogelijkheid
Panoramadak
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Raamomlijsting hoogglans zwart
Regensensor
Rode remklauwen
Rondomzicht camera
Sportstuur
Spraakbediening
Stuurbekrachtiging
stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
stuur leder
stuur multifunctioneel
Verkeersbord detectie
Vervolgbotsing preventie
Volledig digitaal instrumentenpaneel
voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
warmtepomp
Zwarte hemelbekleding